Makeup Revolution

Jest to firma oferująca kosmetyki, swoją działalność rozpoczęła w roku 2014. Aktualnie ciągle jest młodą firmą, która na przestrzeni lat bardzo mocno się rozwinęła. W ich ofercie znaleźć można wiele rozmaitych kosmetyków, w tym do makijażu. Wiele kobiet wybrało właśnie tę firmę, warto dodać, że nie tylko normalni ludzi decydują się na wybór tych kosmetyków, lecz również profesjonalni wizażyści.

W bardzo szybkim tempie zaczęła się wyróżniać na tle konkurencji, dlatego na samym początku podbiła rynek kosmetyczny na wyspach Brytyjskich następnie w Europie, aż w końcu znalazła swoje miejsce na polskim rynku. Pozostały kontynenty, również przyjęły kosmetyku Revolution z otwartymi ramionami. Nie ma co się dziwić skoro, w ofercie tego producenta znajdziemy wiele produktów wcale nie dużej cenie.

O firmie

Marka znane jest z tego, iż do promocji swoich produktów wykorzystuje influencerów. Odbiegają od tradycyjnych metod marketingu i decydują się w tym celu korzystanie i rozbudowanie własnego Instagrama czy TikToka.

Oczywiście nie odbyła się od kontrowersji, gdyż niektóre osoby z działu modowego czy influencerskiego ubiegało się od firmy roszczeń, ponieważ uważały, że firma splagiatowała ich projekty czy koncepcje makijażu.

Firma Makeup Revolution zaprzecza wszystkim tym oskarżeniom. Wszystkie produkty wywodzące się spod szyldu Revolution są w 76% naturalnego albo wegańskiego. W 2019 roku firma otrzymała wyróżnienia z najszybciej rozwijającą się markę kosmetyczną w Wielkiej Brytanii.

W ofercie Revolution znajdziemy m.in.: podkładki matujące do twarzy, rozświetlacze, gąbkę do makijażu czy gąbki silikonowe. Oczywiście tych produktów jest o wiele więcej, jedynie kilka z nich zostało wymienione powyżej.