Cremobaza 30% krem z mocznikiem

Dlaczego warto postawić na kosmetyki marki Cremobaza?

W obecnych czasach można zakupić różnego typu kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry. W Polsce bardzo popularne są produkty kosmetyczne pochodzące od marki Cremobaza, które wyróżniają się wykorzystaniem mocznika jako składnika aktywnego. Kremy Cremobaza mają bardzo dobre działanie, a ponadto dostępne są w niskich cenach (około 10-15 zł za opakowanie). Warto dowiedzieć się w jakich przypadkach warto je stosować.

Cremobaza 50% – czy warto zakupić ten produkt?

Okazuje się, że produkt ten to najintensywniejszy wariant, który przeznaczony jest do pielęgnacji skóry kolan, stóp oraz łokci, zwłaszcza miejsc popękanych. Warto dodać, że krem tej marki posiada w swoim składzie mocznik w stężeniu 50%. Z tego powodu wykazuje silne działanie złuszczające. Przede wszystkim skutecznie ułatwia usuwanie martwego naskórka, a ponadto pomaga usunąć niechciane modzele, nagniotki oraz odciski. Krem tej marki należy stosować każdej doby nie dłużej niż przez okres 14. dni. W drogeriach oferowane są również inne kremy tej marki. Popularna jest też Cremobaza 30%. Zawiera w sobie 30% mocznika, a ponadto posiada nie tylko właściwości złuszczające, ale ponadto nawilżające. Jest to bardzo skuteczny kosmetyk, który chroni przed wieloma czynnikami zewnętrznymi.

Dobrej jakości kosmetyki

Kosmetyki Cremobaza są cenione w Polsce od lat. Chętnie wykorzystywane są również w innych krajach. Produkowane są w pełni ekologiczne. Dodatkowo wiele z nich ma naturalny skład, co jest bardzo cenione w obecnych czasach. Trzeba wiedzieć o tym, że krem o 10% stężeniu mocznika skutecznie natłuszcza skórę, a oprócz tego zapewnia jej właściwą ochronę. Co więcej, nawilża oraz jest świetny do podtrzymywania efektów po złuszczaniu. Oprócz tego jest to produkt kosmetyczny, który skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia. Ma działanie kojące i świetnie sprawdza się w okresie letnim oraz wiosennym. Powinien znaleźć się w każdym domu, bowiem jest to uniwersalny krem. Można go zakupić w praktycznie każdej drogerii zlokalizowanej na terenie naszego kraju. Zapakowany jest w funkcjonalnym opakowaniu.