Żel do twarzy Origins – taki dobry jak mówią?

Żel do twarzy to bardzo ważna rzecz w pielęgnacji. Ten kosmetyk oczyszcza twarz po ciężkim dniu. Ostatnio w internecie jest głośno o żelu od Origins. Czy on naprawdę jest taki dobry?

Origins Checks and Balances

Żel do mycia twarzy dokładnie oczyszcza twarz. W swoim składzie ma: wyciąg z krasnorostów szerokolistnych, proteiny pszenicy. Te składniki zapobiegają przed nadmiernym produkowaniem sebum. Równocześnie chronią przed przesuszaniem cery. Żel pięknie pachnie lawendą.

Jak stosować ten produkt?

Małą ilość kosmetyku wycisnąć na rękę. Dodać do żelu odrobinę wody. Okrężnymi ruchami nakładać produkt na twarz. Można stosować kosmetyk rano oraz wieczorem.

Krótka recenzja

Kosmetyk nadaje się do tłustej oraz mieszanej cery. Plusem tego produktu jest to, że nie wysusza skóry. Kosmetyk dobrze oczyszcza skórę. Żel ten starcza na długo. To jest plus, gdyż nie musimy co 2-3 miesiące kupować nowego żelu.

Żele do mycia twarzy

Origins Checks and Balances jest trochę drogim produktem. Dlatego zamiennikiem tego kosmetyku jest Soraya Plante. Jest to roślinny żel, który bardzo delikatnie oczyszcza skórę twarzy. Produkt ten pozostawia twarz świeżą, bez uczucia suchości. Kosmetyk nadaje się do każdego typu cery. Aby produkt zadziałał trzeba nanieść go na zwilżoną twarz. Wmasować go dokładnie, a następnie spłukać. Innym, również dobrym żelem jest Tołpa Urban Garden. Jest to bardzo delikatny produkt, który łagodzi podrażnienia.

Żele do twarzy oraz inne kosmetyki można znaleźć na przykład na Drogeria.pl.