baza do paznokci

Czym są lakiery Semilac 5w1 i jak z nich korzystać?

W ostatnim czasie na popularności zyskały lakiery Semilac. Jednym z ich kultowych produktów jest lakier hybrydowy 5w1. Produkt charakteryzuje się twardą strukturą oraz gęstą konsystencją, co zdecydowanie ułatwia aplikację. Ten artykuł dostarcza wiedzy na temat manicure hybrydowego oraz lakierów 5w1.

Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny wśród kobiet?

Lakier hybrydowy 5w1 z tej strony to bez dwóch zdań najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci w dzisiejszych czasach. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, którym zależy na trwałym i estetycznym makijażu dłoni. Największą zaletą lakierów hybrydowych jest właśnie ich trwałość – mogą one trzymać się nawet ponad dwa tygodnie. Jednak wykonanie hybrydy może okazać się trudne i czasochłonne jeżeli nie ma się doświadczenia. Aby wykonać taki zabieg potrzebna jest baza, lakier kolorowy i preparat nawierzchniowy oraz lampa do utwardzenia. Jednak marka Semilac wprowadziła idealne rozwiązanie – Semilac 5w1. Produkt łączy bazę, kolor i top w jednym.

Czym jest Semilac 5w1?

Marka Semilac jest jedną z lepszych, która zajmuje się hybrydą. Od lat zaskakuje nowościami. Ostatnio wypuściła ona produkt 5w1, który pozwala na łatwą aplikację hybrydy. Semilac 5w1 łączy w sobie właściwości bazy, lakieru i topu. Co więcej daje on możliwość nadbudowania paznokcia oraz przedłużenia go nawet o 1 cm. Efekt może utrzymać się nawet do 21 dni.

W jaki sposób aplikować lakier Semilac 5w1?

Po pierwsze należy przygotować paznokcie do nałożenia lakieru, czyli skrócić je i nadać im odpowiedni kształt oraz odsunąć i wyciąć skórki. Następnie należy odtłuścić pytkę paznokcia za pomocą Cleaner’u i nałożyć jedną warstwę lakieru Semilac 5w1. Grubość warstwy zależy od efektu, jaki chce się osiągnąć. Jeżeli chce się przedłużyć paznokieć należy użyć większej ilości produktu. Kolejnym krokiem jest utwardzenie lakieru w lampie UW – czas utwardzania powinien trwać 2 razy dłużej niż w przypadku standardowego lakieru hybrydowego. Na sam koniec paznokcie należy odtłuścić cleaner’em.